Ballina Etiketimet 3 mënyra

Etiketim: 3 mënyra

3 mënyra që aroma e parfumit të zgjasë më shumë

Parfumi është padyshim një ndër produktet më të rëndësishëm në kujdesin e përditshëm. Shpeshherë aromat e parfumit janë të parezistueshme aq sa dëshira më...

3 mënyra si të pastroni lëkurën e yndyrshme

Yndyra e tepërt në fytyrë krijon probleme jo vetëm sepse në një çast të caktuar nis të të shkëlqejë balli dhe hunda, por bashkë...

VIDEO/ 3 mënyra si të shmangni supergjobat për telefonin në timon

Me nismë të Ministrisë së Brendshme, Kodi Rrugor do të ashpërsohet për përdoruesit e telefonit gjatë drejtimit të mjetit. Policia Rrugore propozon që shoferët...

EDITORIAL

Presidenti francez Macron shpëtoi Ramën, ndërsa Rilindja e masakron

-Si nuk i vjen turp Rilindjes dhe PS-së që janë turr me sulme dhe fyerje ndaj presidentit...

FORUM

Pse nuk protestojmë kur humbet Shqipëria por kur na thërret partia?

Nga Kreshnik Spahiu                                    Sot Opozita shqiptare duhet të ishte në shesh, Sot nacionalistët shqiptar duhet të ishin para...

Alexandër Soros: “Europa duhet të pranojë që vuan nga Albanofobia”,

“Poshtë sipërfaqes, gjallon një paragjykim dhe racizëm ndaj shqiptarëve etnikë në Europën Perëndimore, që nuk mund të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com