Ballina Etiketimet #27janar

Etiketim: #27janar

Protesta e opozitës. Basha: Qeveri antimafie, zgjedhje të reja. Kryemadhi: Rama...

Opozita zhvilloi sot një nga protestat më masive që janë mbajtur në Tiranë. Qindramijëra qytetarë ju përgjigjen apelit të opozitës dhe mbushën sheshet kryesore...

Ylli Manjani: Mos provokoni protestën me njerëz të paguar nga droga

Ish-ministri Ylli Manjani ka akuzuar segmente të qeverisë se po provokojnë protestuesi. Në një reagim në Facebook, ai u bënë thirrje përfaqësuesve të Minsitrisë...

Sot drejt Tiranës; me autobuzë, makina, trena, biçikleta, zetorë, në këmbë

Shqipëria sot drejt Tiranës; me autobuzë, me makina, me trena, me motorë, me zetorë, me biçikleta, në këmbë. Janë nisur protestuesit. Para kryeministrisë do të jetë...

Kryemadhi: Protestoni për një Shqipëri më të mirë

Në takimin me LSI  njësinë nr.8 në Tiranë  kryetarja Monika Kryemadhi, i ka bërë thirrje qytetarëve që protestën e 27 janarit mos ta braktisin,...

Basha në Shkodër: Në 27 Janar të mundim mallkimin

Pritja e shkodranëve për Kryetarin e Partisë Demokratike që në hyrje të qytetit me një varg të gjatë makinash, tregoi akoma pa nisur aktivi,...

EDITORIAL

Mafia e qeveritare e votave mbyll dosjen e Dibrës. Pse heshtin ndërkombëtarët?

Prokuroria mbylli skandalin më të madh të vjedhjes dhe manipulimit të votave në Shqipëria, e dokumentuar me...

FORUM

Të vdekurit fitojnë gjithmonë, ndonjëherë të gjallët duhen kërkuar mes tyre

Nga Lorenc Vangjeli - Rrallë shumë, por megjithatë ndodh: njerëz që kanë Ikur nga kjo botë, i imponojnë...

Fondacioni Martin & Mirash Ivanaj – Një xhevahir kulture dhe dije në mes të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com