Ballina Etiketimet 25 vjetori

Etiketim: 25 vjetori

Shoqata Labëria “nderi i kombit” në 25 vjetorin e saj

Prof. Dr. Ago Nezha/Shoqata Kulturore Atdhetare Labëria , festoi këto ditë 25 vjetorin e themelimit të saj në një atmosferë tepër festive me pjesëmarrjen...

25-vjetori i rihapjes së Ambasadës së SHBA. Nishani: Amerikanët janë miqtë...

Presidenti i Republikës,  Bujar Nishani mori pjesë sot në mesditë në ceremoninë solemne me rastin e 25-vjetorit të rihapjes së Ambasadës së Shteteve të...

Mesazhi i Nard Ndokës për Ramën: Uroj të dalësh sa më...

Kreu i Partise Demokristiane te Shqiperise, deputeti i Kuvendit të Shqipërisë Nard Ndooka ishte dje në përvjetorin e themelimit të Partisë Socialiste. Ai përmes...

Zoti Kryeministër! Më detyroheni 50 mijë lekë!

Nga Manjola Zeka Kjo është një histori e 13 viteve më parë. Prej vitesh mbuloja problemet sociale në gazetën “Koha Jonë”. Intervistat, reportazhet, portretet njerëzorë,...

Shkruar nga Mimoza Dervishi për 25 vjetorin:”Koha Jone”- In Memoriam!

Nga Mimoza Dervishi (SHBA) Në 11 Maj gazeta e parë, vërtetë e pavarur shqiptare, "Koha Jonë" bën 25 vjeç. Unë hyra aty në gusht të...

EDITORIAL

Turizëm apo dajak shqiptar?! A ka më “mihal” të tjerë nëpër Shqipëri?

-Skena si ajo e videos që u publikua dje, ku pronari i restorantit terrorizon turistët si në...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com