E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet 22-vjecari

Etiketim: 22-vjecari

Aksident, 22-vjeçari përplas makinën e policisë

Një aksident është regjistruar në qytetin e Elbasanit, ku si pasojë e tij është përfshirë dhe një automjet i Policisë së Shtetit. 22-vjeçari A.J....

Policia e ndalon teksa lëvizte me makinën e tij, ja çfarë...

Një tjetër i ri ra në prangat e policisë së Durrësit pasi akuzohet për shpërndarje droge. “Specialistët për Hetimin e Trafiqeve dhe Narkotikëve, në kuadër...

Plagosi me armën e shërbimit 22-vjeçarin, arrestohet gardisti

Një gardist është arrestuar pasi ka plagosur me armën e shërbimit  një 22-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur pas një konflikti mes dy personave në rrugën...

22-vjeçari terrorizon fshatin me automatik, përfundon në pranga

Policia e Krujës ka vënë në pranga një të ri i cili ka terrorizuar fshatin duke qëlluar me automatik. Sipas të dhënave zyrtare, kanë...

Bulqizë, plagosi me thikë 22-vjeçarin, pranga kamzaliut

Një 22-vjeçar është plagosur me thikë në Bulqizë. Ngjarja ka ndodhur pas një konflikti, ndërsa policia ka bërë të mundur arrestimin e autorit, shtetasin...

22-vjeçari nga Lezha bën kërdinë tek lokali i kushëririt, i vjedh...

Një 22-vjeçar nga Lezha, është arrestuar ditën e sotme pasi ka vjedhur tek kasaforta e lokalit të kushëririt të tij një shumë të konsiderueshme...

Ther me thikë të riun, arrestohet 22 vjeçari në Berat

Policia e Beratit ka arrestuar një 22-vjeçar pasi ka plagosur me thikë një tjetër të ri. Në pranga është vënë Leonid Hoxha, i cili pas...

Sherr mes vëllezërve, 22-vjeçari godet me sëpatë kushëririn pasi i dhunuan...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mallakastër. Një sherr mes vëllezërve ka sjellë plagosjen e djalit të njërit prej tyre me sëpatë nga...

22-vjeçari italian “mahnitet” nga dembelizmi shqiptar

Francesko Petit është një 22-vjeçar nga Milano, i cili ka udhëtuar në pothuajse çdo vend të botës dhe tashmë stacioni i tij ishte Shqipëria. I...

Punoi deri në orën 2 pas mesnate, humb jetën i riu...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një 22-vjeçar ka humbur jetën. Mediat italiane bëjnë me dije se 22-vjeçari, i cili punoi deri...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

“Edi Rama qesh në situatë tragjike”, Gjekmarkaj: Kryeministër joserioz, propagandë edhe në gjendje të tmerrshme

Analisti politik dhe profesori Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se...

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...