E martë, Korrik 23, 2019
Ballina Etiketimet 2 mln euro

Etiketim: 2 mln euro

Gjermania jep 2 mln euro për zhvillimin e fshatrave në Shqipëri

Qeveria gjermane do të financojë një projekt të ri me vlerë 2 milionë euro për zhvillimin e qëndrueshëm rural në Shqipëri. Marrëveshja është nënshkruar...

Gjermania ofron 2 mln euro për zhvillimin rural në Shqipëri

Qeveria gjermane do të financojë një projekt të ri me vlerë 2 milionë euro për zhvillimin e qëndrueshëm rural në Shqipëri. Marrëveshja është nënshkruar...

Në pranga administratori i spitalit privat, zhvati 2 mln € nga...

Në pranga të Policisë së Tiranës, ka rënë Lefter Sulkaj, i cili njihet si administratori i spitalit Gjerman në Tiranë. Prej kohësh ai ishte...

EDITORIAL

Ramushi-pabesia e politikanëve dhe zemërimi i popullit kosovar

Ramush Haradinaj dha dorëheqjen për t'u paraqitur në gjykatën ndërkombëtare për krime lufte në Hagë. Ai dy...

FORUM

Agim Nesho: Departamenti i Shtetit braktis demokracinë në Shqipëri

Nga Agim Nesho (Ish-ambasador në OKB dhe në SHBA. Shkrimi është botuar në revistën amerikane Foreign Policy) Shumë është...

Teoria e Kaosit dhe Reforma në Drejtësi

Nga Vincent W.J. van Gerven Oei Teoria e Kaosit shpjegon sistemet dinamike, të cilat janë jashtëzakonisht të ndjeshme ndaj...