E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet 12 këshilla

Etiketim: 12 këshilla

12 këshilla si të ushqeheni shëndetshëm në restorant

Fakti që shkon në një restorant për të ngrënë ushqime nuk do të thotë që do të hash jo shëndetshëm. Sipas faqes "The Healthy",...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Lorenc Vangjeli: Të gjithë mëkatarët që zbuloi tërmeti

Nga Lorenc Vangjeli - Ende pa u zbuluar emri i kryeprokurorit të ri, tërmeti i nëntorit i kishte...

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...