E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet 11 yjet

Etiketim: 11 yjet

Formacioni me 11 yjet që mbetën jashtë garës për “Topin e...

Të hënën u zbulua lista me 30 finalistët për “Topin e Artë”. “France Football” ditën e djeshme orë pas ore tregoi listën e lojtarëve...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Lorenc Vangjeli: Të gjithë mëkatarët që zbuloi tërmeti

Nga Lorenc Vangjeli - Ende pa u zbuluar emri i kryeprokurorit të ri, tërmeti i nëntorit i kishte...

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...