Ballina Etiketimet 11.3 miliardë

Etiketim: 11.3 miliardë

PD: Në 8 muaj 11.3 miliardë lekë vetëm për serviset

Partia Demokratike, përmes drejtueses së Departamentit të Antikorrupsionit, Lealba Pelinku, ka denoncuar sot shpërdorimet e bëra nga qeveria për shpenzime luksi. “Vetëm për vitin 2018...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com