Ballina Etiketimet 100

Etiketim: 100

Shpenzon 30 mijë paund për të shpëtuar nga gjoba 100 £,...

Një inxhinier i dalë në pension, shpenzoi £30.000 nga kursimet e tij vetëm që të mos paguante gjobën e shpejtësisë prej £100. Richard Keedwell, 71,...

Serbët protestojnë në veri kundër taksës 100%

Serbët e veriut të Kosovës kanë dalur në protestë edhe sot për të kundërshtuar taksën ndaj produkteve serbe dhe boshnjake që u vendos nga...

Haradinaj i vendosur: Taksa 100% nuk hiqet edhe nëse rrezikohet rrëzimi...

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është shprehur mjaft i vendosur në një intervistë të fundit ditën e djeshme për taksën 100% ndaj gjithë produkteve...

Kosova taksë 100% për prodhimet e Serbisë

Qeveria e Kosovës vendos taksën 100 për qind ndaj produkteve serbe dhe atyre nga Bosnja e Hercegovina. Qeveria miratoi propozimin e Ministrit të Tregtisë dhe...

Nga 240 mjekë të diplomuar këtë vit, 100 prej tyre duan...

"Diplomë në Shqipëri por punësim jashtë vendit". Kjo është motoja që po ndjekin mjekët e rinj që prej kohës kur diploma e tyre njihet...

Dhunë çnjerëzore gruas, 100 herë e gjuan me rrip dhe e...

Një video e përhapur me shpejtësi në rrjet, në të cilën shfaqet një grua duke u dhunuar, ka shkaktuar debat në Indi. Pamjet e...

Buxhetit i mungojnë 100 milionë euro

Të ardhurat buxhetore gjatë vitit 2017 ishin gati 100 milionë euro më pak se sa plani i qeverisë, ndërkohë që shpenzimet e planifikuara u...

100 refugjatë mblidhen afër kufirit serb

Më shumë se 100 refugjatë dhe migrantë janë endur rreth kufirit serb në Sid, një ditë pasi policia serbe kishte shpërndarë disa protestues në...

100 thëniet më inspiruese që duhet ti dini

Aforizma nga Sokrati, Lexoni 100 thëniet më inspiruese që janë thënë ndonjëherë. 1 – Jeta duhet bërë për të lënë një impakt, jo për të bërë...

Lista/100 lojtarët më të ”kripur” në historinë e futbollit

Paul Pogba është shndërruar në lojtarin më të shtrenjtë në histori të futbollit. Sipas ‘Goal.com’, Juve ka përfituar 110 milionë euro nga shtija e Pogbas,...

EDITORIAL

Dështimi me negociatat, kryeministri maqedonas jep dorëheqjen. Po Edi Rama?!

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e bën të ditur agjencia italiane...

FORUM

Refuzimi i Francës lëndon

Preç Zogaj Në harkun e pak javëve Franca na “godet” dy herë. Herën e parë gabimisht (shumë njerëz...

‎Nuk e ka fajin Macron pse kemi kryeministër Ramën

Nga Oerd Bylykbashi "Zonja Kancelare Merkel, ju lutem hapni sa me pare negociatat me Shqiperine vetem per luften...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com