E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet 100-vjeçarët

Etiketim: 100-vjeçarët

Japonia thyen rekordin për 100-vjeçarët

Japonia ka thyer sërish rekordin për numrin e personave që janë mbi 100-vjeç. Sipas të dhënave të publikuara nga Ministria e Shëndetësisë, në vend...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Lorenc Vangjeli: Të gjithë mëkatarët që zbuloi tërmeti

Nga Lorenc Vangjeli - Ende pa u zbuluar emri i kryeprokurorit të ri, tërmeti i nëntorit i kishte...

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...