E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet 10-vjetori i martesës

Etiketim: 10-vjetori i martesës

Blerina tregon “hakmarrjen”, ç’i bëri të shoqit kur ai harroi 10-vjetorin...

10 vite martesë nuk janë pak dhe që një përvjetor i tillë të harrohet nga njëri prej palëve në çift, logjikisht mund t’i dhembë...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com