Ballina Etiketimet 10 vjet në NATO

Etiketim: 10 vjet në NATO

Shqipëria 10 vite në Nato, Meta: Mbështes çdo nismë për forcimin...

Presidenti i Republikës Ilir Meta mori pjesë sot në paradën ushtarake në sheshin "Nënë Tereza" në Tiranë, ceremoni e organizuar me rastin e 10-vjetorit...

Shqipëria 10 vjet në NATO, aleatët mblidhen sot në Tiranë

Në 10-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në Aleancën e Atlantikut të Veriut sot do të mblidhen në Tiranë përfaqësues nga 29 vendet të cilat...

EDITORIAL

Turizëm apo dajak shqiptar?! A ka më “mihal” të tjerë nëpër Shqipëri?

-Skena si ajo e videos që u publikua dje, ku pronari i restorantit terrorizon turistët si në...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com