E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet 10 jahtet më të shtrenjta

Etiketim: 10 jahtet më të shtrenjta

10 jahtet më të shtrenjta prezantohen në Monaco Yacht Show

Monaco Yacht Show prezanton në fund të shtatorit 10 jahtet më të reja, më të shtrenjta e më të mëdha të botës, në një...

EDITORIAL

Gjekmarkaj: Meta bëri aktin e duhur. Borchardt ishte i njëanshëm

 Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës në “News 24” tha se...

FORUM

Dvorani dhe manovra për kurth Presidentit. Avokati Popullit nxjerr dokumenta

Po zbardhet krejt skema mafioze e lojës së PS me kryetarin e KED, Ardian Dvorani për të...

Dëshmori Artan Cuku- Meteori që s’do shuhet kurrë

Mirënjohje dhe krenari për Dëshmorin më të ri Dibrës Nga Dr. Hasan Shkëmbi           ...