Ballina Etiketimet 1 mijë euro nata? Tahiri

Etiketim: 1 mijë euro nata? Tahiri

1 mijë euro nata? Tahiri: S’kam paguar më shumë se 140...

Gjatë komunikimit me mediat, pas shtyrjes së gjyqit për në datën 19 shtator, Saimir Tahiri foli edhe çështjen e akuzave për shpenzime luksoze, jo...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Analiza e “Bloomberg”: Nuk ka datë për Shqipërinë, BE e lodhur me lindjen

Shpresat e Ballkanit për fillimin e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian janë “në fije të perit”...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani - Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com