Ballina Etiketimet 1 janar

Etiketim: 1 janar

1 janar 2019, ja ligjet që hyjnë në fuqi nga sot

Me mesazhin për Vitin e Ri, kryeministri Edi Rama njoftoi edhe ligjet të cilat pritet të hyjnë në fuqi nga 1 janari i këtij...

Horoskopi ditor, e martë 1 janar 2019

Dashi Dashuria: Hëna sjell shumë ndryshime pozive në dashuri dhe në këtë fillim të vit do të jeni i rrethuar nga një lloj magjie që do...

EDITORIAL

Edi, mos e jep aspak dorëheqjen! As zgjedhje parlamentare mos bëj!

Shqipëria ishte si delja e zezë në Bruksel për dy ditë. Në fakt Tirana zyrtare dogji edhe...

FORUM

Alexandër Soros: “Europa duhet të pranojë që vuan nga Albanofobia”,

“Poshtë sipërfaqes, gjallon një paragjykim dhe racizëm ndaj shqiptarëve etnikë në Europën Perëndimore, që nuk mund të...

Se s’ bëhemi si e gjithë Evropa e dinim, por se ajo do bëhet si ne, nuk e besonim!

Nga: Kim Mehmeti Edhe gjatë dështimeve të mëdha kolektive, s’ka si mos e kesh më lehtë kur e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com