Arkiva e Sondazheve

Nëse shkohet në zgjedhje të parakohshme parlamentare, për cilën parti votonii?

 • PD (43%, )
 • PS (39%, )
 • LSI (18%, )

Start Date: 17:15 - 17 Shkurt, 2019 @ 17:15
End Date: No Expiry

Lulzim Basha deklaroi se PD do djegë mandatet e deputetit. Mendoni se vepron mirë?

 • Po (58%, )
 • Jo (42%, )

Start Date: 17:13 - 17 Shkurt, 2019 @ 17:13
End Date: No Expiry

Përdorimi i gazit lotsjellës ndaj protestuesve nga policia mendoni se duhej lejuar?

 • Po (50%, )
 • Jo (50%, )

Start Date: 21:18 - 16 Shkurt, 2019 @ 21:18
End Date: No Expiry

Nëse përballë për bashkinë e Tiranës do jenë Erion Veliaj (PS) dhe Jorida Tabaku (PD-LSI), cilin votoni?

 • Erion Veliaj (51%, )
 • Jorida Tabaku (49%, )

Start Date: 20:28 - 4 Shkurt, 2019 @ 20:28
End Date: No Expiry

A jeni pro treshes Thaçi-Vuçiç-Rama që duan të shkembejnë territore të Kosovës?

 • Jo (76%, )
 • Po (24%, )

Start Date: 20:26 - 4 Shkurt, 2019 @ 20:26
End Date: No Expiry