Arkiva e Sondazheve

Mendoni se kryeministri dhe PS po luan që të uzurpojë anëtarët e gjykatës kushtetuese?

 • Po (79%, )
 • Jo (21%, )

Start Date: 17:50 - 16 Nentor, 2019 @ 17:50
End Date: No Expiry

Cili mbetet kryeministri më i dhunshëm dhe më i korruptuar?

 • Edi Rama (64%, )
 • Sali Berisha (24%, )
 • Ilir Meta (5%, )
 • Fatos Nano (4%, )
 • Aleksandër Meksi (2%, )
 • Pandeli Majko (1%, )

Start Date: 15:53 - 12 Nentor, 2019 @ 15:53
End Date: No Expiry

Nëse do kishte zgjedhje të parakohshme, kujt do t'ia jepnit votën?

 • Koalicionit opozitar (78%, )
 • PS (22%, )

Start Date: 15:51 - 12 Nentor, 2019 @ 15:51
End Date: No Expiry

Kush është biznesmeni i Vitit 2019?

 • Avni Ponari (14%, )
 • Vasil Naci (12%, )
 • Samir Mane (10%, )
 • Aleksandër Frangaj (8%, )
 • Irfan Hysenbelliu (6%, )
 • Shefqet Kastrati (5%, )
 • Vjollca Hoxha (5%, )
 • Tom Doshi (5%, )
 • Idajet Ismailaj (4%, )
 • Kadri Morina (4%, )
 • Zef Shtjefni (4%, )
 • Bashkim Ulaj (3%, )
 • Behar Malaj (2%, )
 • Artan Dulaku (2%, )
 • Grigor Joti (2%, )
 • Rrok Gjoka (2%, )
 • Ndue Kola (2%, )
 • Pëllum Salillari (2%, )
 • Vilma Nushi (2%, )
 • Gentjan Sula (2%, )
 • Ram Geci (2%, )
 • Renis Tërshana (1%, )
 • Agim Zeqo (1%, )

Start Date: 14:21 - 4 Nentor, 2019 @ 14:21
End Date: No Expiry

Kush është gazetari i Vitit 2019?

 • Klodiana Lala (14%, )
 • Mustafa Nano (12%, )
 • Artan Hoxha (11%, )
 • Anila Basha (9%, )
 • Robert Rakipllari (9%, )
 • Fatos Lubonja (7%, )
 • Armand Shkullaku (6%, )
 • Andi Bushati (5%, )
 • Mero Baze (4%, )
 • Çim Peka (3%, )
 • Baton Haxhia (3%, )
 • Basir Çollaku (1%, )
 • Mark Marku (1%, )
 • Agron Gjekmarkaj (1%, )
 • Frrok Çupi (1%, )
 • Andi Bejtja (1%, )
 • Skënder Minxhozi (1%, )
 • Erl Murati (1%, )
 • Adrian Thano (1%, )
 • Carlo Bollino (1%, )
 • Alma Çupi (1%, )
 • Lindita Çela (1%, )
 • Mentor Kikia (1%, )
 • Shpëtim Nazarko (1%, )
 • Preç Zogaj (1%, )
 • Qamil Xhani (1%, )
 • Eduard Zaloshnja (1%, )
 • Dritan Hila (0%, )
 • Endri Xhafo (0%, )
 • Anila Hoxha (0%, )
 • Alfred Lela (0%, )
 • Marin Mema (0%, )
 • Aleksandër Çipa (0%, )
 • Lorenc Vangjeli (0%, )
 • Alba Malltezi (0%, )
 • Gjergj Erebara (0%, )
 • Ben Andoni (1%, )

Start Date: 14:17 - 4 Nentor, 2019 @ 14:17
End Date: No Expiry