E mërkurë, Korrik 17, 2019

Lerda: E respektojmë Karabakun, por kemi besim në vlerat tona

Trajneri i Partizanit, Franco Lerda doli në konferencën për shtyp para duelit të parë ndaj Karabgut në Champions League. Strategu italian u përgjigj me...

Skandali/ Holandezët “duan” luftë, doreza hekuri dhe flakadanë para Juventusit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Itali. Disa tifozë holandezë, të cilët ishin nisur drejt Torinos për të parë ndeshjen e kthimit...

Jan Oblak rinovon me Atletico Madrid deri në vitin 2023

Jan Oblak shuan çdo dyshim lidhur me të ardhmen e tij. Portieri slloven ka vendosur të qëndrojë te Atletico e Madridit pasi ka rinovuar...

Barcelona B mposhtet nga Celta Vigo në La Liga (VIDEO)

Celta Vigo ka mundur 2-0 Barcelona-n në javën e 36-të të La Liga-s dhe ka bërë një hap të rëndësishëm drejt mbijetesës. Me titullin...

Presidenti i Napolit letër emocionuese për tifozët. Bën premtimin e madh

Në ditën e kremtimit të Krishtlindjeve, presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentis i është drejtuar tifozëve të klubit, me një letër të hapur, të...

De Biasi flet për situatën e Hysajt: Sarri më nervozonte sepse...

Ish-trajneri i kombëtares sonë, Gianni De Biasi ka dhënë një intervistë për “TuttoNapoli.net”, duke folur edhe për situatën e Hysajt në këtë sezon. Shkodrani...

4 të paprekshmit e “Epokës Solari” në krye të Real Madrid-it

Fitorja shumë e vështirë në fundjavë ndaj Huesca-s ishte ndeshja e 9-të për Santiago Solarin në krye të Real Madridit, pasi zuri vendin e...

I bëri ballë ofertave faraonike, Lazio “blindon” Milinkoviç-Saviç

Pasi i bëri ballë ofertave faraonike të klubeve më me zë të momentit, mesfushori  serb, Sergej Milinkoviç-Savic pritet të rinovojë kontratën me Lazion. Sipas asaj...

Skedina e Champions Leagues, ja 4 ndeshjet që ju bën me...

Sot do të zhvillohen shumë ndeshje të rëndësishme, ku do të keni mundësi të mëdha për të tentuar dhe për të fituar skedina. Më poshtë...

Formacionet zyrtare të ndeshjes Tirana-Kukësi

Tirana do të presë Kukësin në ndeshjen e javës së 12-të të kategorisë Superiore. Të dyja ekipet vijnë nga humbje javën e kaluar dhe...

EDITORIAL

FORUM