E mërkurë, Korrik 24, 2019

Morata ndryshon numrin e fanellës te Chelsea pasi lindën djemtë binjakë

Alvaro Morata është përfolur shumë për një largim të mundshëm gjatë kësaj vere nga Chelsea, por në fakt sulmuesi do të ndryshojë vetëm numrin....

Modric takim me Perez për të vendosur për kalimin ose jo...

Luka Modric mund të jetë goditja e madhe e Interit në këtë merkato vere. Pasi hoqën dorë nga Arturo Vidal, tashmë zikaltërit janë përqendruar...

Tare: Valon Berisha është një luftëtar i madh!

Valon Berisha është prezantuar te skuadra e Lazios. Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës, këtë verë la Salzburgun e Austrisë për t’iu bashkuar italianëve të...

I hiqet sholla e atletes gjatë ndeshjes, të gjithë ia plasin...

Në derbin amerikan të turneut të Ëashingtonit në tenis, Rubin mposhti 2-0 bashkatdhetarin e tij Isner, por gjatë setit të dytë, kur rezultati ishte...

E çuditshme/ Portieri amerikan jep intervistë gjatë lojës (Video)

Teknologjia e rishikimit të episodeve në Kupën e Botës të kësaj vere e njohur si sistemi VAR u konsiderua si një sukses, por në...

Juventusi i ri i Ronaldos që kërkon të mbretërojë në Europë

Leonardo Bonucci është afrimi i fundit i Juventusit, për të kompletuar një skuadër që synon të ngjitet në majën e Europës. Me ardhjen e...

Spray i përdorur në Kupën e Botës fut në telashe FIFA-n,...

FIFA gjendet në telashe me shpikësit e spray-t që gjyqtarët prej disa sezonesh e përdorin në fushat e blerta. Krijuesit e këtij spray që...

Vidal lë me “gisht në gojë” Interin, niset drejt Barcelonës

Arturo Vidal mund të quhet futbollisti më i ri i Barcelonës. Sipas gazetës katalanase, “Sport”, kiliani tashmë ka lënë qendrën stërvitore në Bavari, për...

Ibrahimovic zbulon foton e dëmtimit që i rrezikoi karrierën

Zlatan Ibrahimovic është një luftëtar i paepur dhe si i tillë vetëm falë vullnetit të tij të hekurt mundi të kthehej në fushën e...

Higuain: E çoj larg Milanin, te Juvja kisha përplasja me Allegrin...

Gonzalo Higuain është prezatuar sot te Milanit, duke shprehur krenar dhe i lumtur për aventurën e re. Sulmuesi argjentinas është shprehur se drejtuesit kuqezi...

EDITORIAL

FORUM