FOTO/ Paparacët i prishin qetësinë Mourinjos, ngrihet menjëherë

Trajneri i Manchester Unitedit, Hoze Mourinjo ka ‘dëshmuar’ qartazi se ndeshja e fundit e Ligës Premier Ligës nuk i intereson aspak. E gjithë kjo pasi...

Sokol Cikalleshi bëhet për herë të parë baba, vjen në jetë...

Sokol Cikalleshi ka një arsye më tepër që të festojë. Sulmuesi i kombëtares shqiptare është bërë për herë të parë baba. Ka qenë vete...

VIDEO/ Nuk përmbahet tenistja çeke, shikoni si shfryhet ndaj gjyqtares

Masteri i Romës nuk ka shkuar aspak siç e priste tenistja Karolina Pliskova. Në ndeshjen e fundit çekja është mundur nga Maria Sakkari dhe...

Maria, bomba që “frymëzon” sulmuesin e Lazios Caicedo para derbit (FOTO...

Felipe Caicedo po kalon një moment shumë të mirë. Pas një nisje të vështirë të sezonit, Lazio e tij tashmë ka gjetur vazhdimësinë në...

Dështon rinovimi te Napoli, Elseid Hysaj vetëm një hap larg Interit

Rinovimi i Elseid Hysajt te skuadra e Napolit ka dështuar, ndaj aventura e tij te kjo skuadër mund të quhet e përfunduar. Mediat italiane raportojnë...

Kolegët duan ‘kokën’ e Montellës, 9 trajnerë presin pas ‘portës’ së...

Pas barazimit në ndeshjen e djeshme në Ligën e Evropës në “San Siro” kundër AEK-ut, pankina e Vincenco Montellës është në dyshim të madh. Edhe...

Polonia bën suprizën, në avantazh ndaj Japonisë (VIDEO)

Polonia shkaktkon suprizën e radhës. Polakët kanë shënuar golin e avantazhit në minutën e 60-të, në ndeshjen ndaj Japonisë. Badnarek, ka realizuar pas një...

Panucci në Greqi për të ndjekur sulmuesin e talentuar

Christian Panucci ka vendosur t’i jap një shans Fiorin Durmishajt. Në Mars kombëtarja do të nis eliminatoret e “Euro 2020” dhe sulmuesi i Panionios...

LIVE/ Nis miqësorja e dytë e Partizanit, mund ta ndiqni këtu...

Partizani po zhvillon ditën e sotme miqësoren e dytë, në përgatitjet që po zhvillon në Slloveni para ndeshjeve të Ligës së Kampioneve. Të kuqtë  kanë...

Viktima e Erdoganit në futboll, Mesut Ozil

Në Gjermani vazhdojnë të thuhen gjithnjë e më shumë kritika kundër Mesut Ozil-it: fillimisht fotografia e përbashkët me Presidentin e shtetit të Turqisë Recep...

EDITORIAL

FORUM

Qeveri mblidh b*thën…

Paradoksi i populizmit

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com