E dielë, Shtator 22, 2019

E trishtë në Shkodër, boksieri humb jetën në spital

Një boksier i huaj ka ndërruar jetë pasditen e sotme. Lajmi konfirmohet për "Ora News" nga burime të spitalit të Shkodrës. Siç bëhet me dije...

Skënderbeu mund Teutën, Bylis shtang në fund Partizanin

Pas dy humbjeve radhazi, Skënderbeu u rikthye te suksesi, duke mposhtur me rezultatin minimal 1-0 Teutën në Korçë, falë një goli të shënuar nga...

Tërmeti i frikshëm, krisen muret në stadiumin “Selman Stërmasi”

Nuk ka mundur t’i shpëtojë lëkundjeve të forta të tërmetit edhe godina e stadiumit “Selman Stërmasi” i njohur ndryshe si stadiumi “Dinamo”. Këto janë pamjet...

Tërmeti i fuqishëm, krisen muret në stadiumin “Selman Stërmasi” (Foto)

Nuk ka mundur t’i shpëtojë lëkundjeve të forta të tërmetit edhe godina e stadiumit “Selman Stërmasi” i njohur ndryshe si stadiumi “Dinamo”. Këto janë pamjet...

City “termet 5 ballësh” në Angli, 5 gola për 18 minuta...

Manchester City është e papërmbajtshme ditën e sotme. Kampionët e Anglisë kanë shënuar 5 gola në vetëm 18 minuta lojë ndaj Watfordit.   David Silva zhbllokoi...

Lewandowski është “vrasës” në zonë, shënon pa filluar mirë ndeshja (VIDEO)

Bayerni Munich është me fat që ka në skuadër një sulmues si Robert Lewandowski. Sulmuesi polak ka zhbllokuar menjëherë ndeshjen ndaj Koln. Në minutën...

Leicester përmbys Tottenhamin, milimetrat dhe VAR vendosin ndeshjen (VIDEO)

VAR vazhdon të bëhet protagonist në Angli, ndërkohë që Tottenham nuk njeh stabilitet gjatë këtij sezoni. “Spursat” kanë pësuar një humbje befasuese 1-2 në...

Nga 2-0 në 1-1, VAR i “bën gropën” Tottenhamit (VIDEO)

Tottenham arriti të shënonte një gol të bukur me Aurier, duke e dërguar rezultatin në 2-0, por nuk mendoi kështu arbitri Tierney nuk mendoi...

Tottenham në avantazh, Kane shënon edhe i rrëzuar (VIDEO)

Tottenham e ka mbyllur në avantazh minimal 1-0 pjesën e parë në transfertën ndaj Leicester. Në minutën e 29-të, Son shërben mjaft mirë në...

“Ndizet” Derbi, kush e fiton sfidon mes Ines dhe Barbara-s (FOTO...

Derbi Milan-Inter është një sfidë që ndez zemrat e shumë tifozëve. Dita e derbit është shënuar me të kuqe në kalendarin e të gjithë...

EDITORIAL

FORUM

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com