E hënë, Nentor 18, 2019

Koleksioni i fotove seksi të ish-dashnores së futbollistit Balloteli

Koleksioni i fotove seksi të ish-dashnores së futbollistit Portali Goal.com ka postuar disa fotografi të Fanny Negueshas, ish-dashnores së futbollistit ‘problematik’, Mario Balotelli

Sport-Lampard vazhdon kontratën me Manchester City

Manchester City do te vazhdoje kontraten me Frank Lampard deri në fund të këtij sezoni. Frank Lampard do të mbetet te Manchester City deri në...

Milani gjunjëzon Realin

Milani i ka shkaktuar një mbyllje të turpshme vitit madhështor të Real Madridit. Kuqezinjtë e Inzaghit e kanë mposhtur gjigandin madrilen  me rezultatin 4 me...

Futboll:Gjermania realizon ëndrrën e kampiones

Gjermania këtë vit fitoi titullin e katërt të kampionit të botës në futboll. Në Brazil, kombëtarja gjermane dëshmoi se aktualisht është më e mira...

Pejiç dhe Oalyinka, “dy xhevahirët” e huaj në Shqipëri drejt largimit

Jënë dy lojtarët e huaj, më të dalluarit për momentin në Shqipëri. Por viti 2015 mund t’i gjejë ata jashtë vendit tonë, në ndonjë...

19 mln euro për Shaqirin

Juventusi është gati t’i ofrojë Bajerrnit të Mynihut 19 milionë euro për Xherdan Shaqirin me hapjen e merkatos së janarit, raporton Goal.com. Allegri e sheh...

Cristiano Ronaldo, relaks në Dubai

Në pritje për të vazhduar stërvitjen me Realin e Madrid-it, ylli portugez Cristiano Ronaldo është duke u relaksuar në të nxehtin e Dubait. Ishte...

Pedro Rodriguez: Messi superior ndaj Ronaldos, meriton Topin e Artë

Pedro Rodriguez vlerëson maksimalisht shokun e tij të ekipit,  argjentinasin Lionel Messi. Futbollisti i Barcelonës, Pedro, në lidhje me diskutimet se cili është lojtari...

Vëllezërit Xhaka në Prishtinë: O sa mirë me qenë shqiptar!

Ata ndahen, sepse njëri përfaqëson Shqipërinë dhe tjetri Zvicrën. Por i bashkon shqiponja dykrenore, përveç  se janë edhe vëllezër. Fjala është ëpr dy vëllezër,...

Reali: Ronaldo e mbyll karrierën në Madrid

Si mund të pranohet me aq lehtësi nga një klub që investon më shumë se të tjerët të largohet një lojtar, që pretendon të...

EDITORIAL

FORUM