Bonucci nuk gjen asnjë shok në stërvitje: A kam gabuar ditën?

Leonardo Bonucci shkoi mëngjesin e sotëm si zakonisht në stërvitje, por mbrojtësi italian i kishte bërë gabim llogarit, pasi bardhezinjtë fillojnë përgatitjet nesër dhe...

Kroacia dyfishon avantazhin ndaj Nigerisë, Modric godet saktë nga pika e...

Kroacia ka shënuar edhe golin e dytë në ndeshjen ndaj Nigerisë. Ekong mbajti brenda zonës, Mandzukic, duke i dhënë mundësinë kroatëve që të ekzekutojnë...

VIDEO/ Futbollisti i Kombëtares shënon golin e parë në Danimarkë

Ylber Ramadani po vazhdon të dhurojë performanca të shkëlqyera në ligën e dytë të Danimarkës. Ekipi i tij i Vejles, ka shkatërruar me shifrat...

Zidane nuk sheh favorit në finale, kemi 50% shanse

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka thënë se ekipi i tij është gati për finales e sotme kundër Juventusit, teksa refuzoi ta pranojë...

Projekti/ Tirana do të ketë një pallat me stadium

Me sa duket Tirana do të ketë stadiumin kombëtar më të veçantë në botë. Ai do të jetë një stadium me pallat. projekti për stadiumin...

5 futbollistët që urrejnë Cristiano Ronaldon (VIDEO)

Të jesh një nga futbollistët më të fortë në histori, nuk është aspak e thjeshtë. Mbi të gjitha në sytë e atyre që luajnë...

Interi i falet Keita ndaj Empolit, Roma mund Parmën (VIDEO)

Ndeshjet e orës 15:00 në Seria A nuk kanë rezervuar shumë surpriza. Interi mori një fitore të vuajtur 1-0 në transfertë ndaj zikaltërve. Golin...

Dëmtohet Messi, rrezikon të mbetet 6 muaj larg fushave

Një lajm i hidhur për Barcelonën, Argjentinën dhe mbarë futbollin botëror. Lionel Messi është dëmtuar në gjurin e majtë dhe është detyruar të lërë...

Jonathan Woodgate, futbollisti me debutimin më të keq në historinë e...

Në gusht 2004, Real Madridi, duke ruajtur me besnikëri politikën e blerjeve të mëdha dhe të shtrenjta, paguan rreth 20 milionë euro për të...

Efekti i “Euro 2016” vjen pas 9 muajsh/ Seks pa frena...

Fitorja e paharrueshme dhe kualifikimi i Islandës ndaj Anglisë në “Euro 2016”, duket se ka frymëzuar një brez të tërë të rinj tifozësh, të...

EDITORIAL

FORUM

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com