E premte, Shtator 20, 2019

Begaj: Do të ndjek hapat e radhës, ofroj edhe ADN-në për...

Peshëngritësja shqiptare Romela Begaj, në një intervistë për Top Channel këmbëngul sërish se nuk e ka përdorur substancën për të cilën akuzohet, shpjegoi edhe...

Botërori i Klubeve, Real Madridi dhe San Lorenzo në luftë për...

Botërori i Klubeve do të përcaktojë sot mbretin e botës së futbollit, ku përballë njëra tjetrës do të jenë kampionët e dy kontinenteve që...

Bayern Munich, kampioni i dimrit pa humbje

Bayern Munich e ka perfunduar fazen e pare te Bundesligës pa humbje pas javes se 17-te, ku te premten ne mbremje fitoi 2-1 ne Mayence, duke vendosur...

Romela Begaj: Po hedhin baltë mbi mua, jam e pastër

Peshëngritësja Romela Begaj ka rezultuar pozitive edhe në testin B për përdorimin e dopingut duke konfirmuar kështu rezultatin e testit të parë dhe tashmë...

Një surprizë e shëmtuar për Bent

Futbollisti anglez Darren Bent ka pasur një surprizë jo fort të këndshme kur u zgjua mëngjesin e sotëm. Ai pa se dy makinat e tij...

Erik Abidal lë përfundimsht futbollin

Mbrojtësi Francez Eric Abidal I ka dhënë fund karrierës së tij futbollistike. 35-vjecari që ishte pjesë e ekipt Grek të Olimpiakosit ka marrë një ofertë...

Testi ‘B” antidoping, Romela Begaj rezulton pozitive

Romela Begaj, peshëngritësja shqiptare rezulton pozitive me doping. Ky ishte rezultati pas testit B që u realizua këto ditë pas testit A që hodhën...

Edhe një tjetër futbollist “tradhton” Zvicrën për Shqipërinë

Mbrojtësi shqiptarë, Naser Aliji pritet ta braktisë përfaqësuesen e Zvicrës dhe t’i bashkohet Kombëtares shqiptare. Mbrojtësi shqiptarë, Naser Aliji duket se ka vendosur t’i kthej...

Peter Olaynka në polici, pas kallzimit të Safet Gjicit

Heroi i ndeshjes së fundit mes Skënderbeut dhe Flamurtarit, nigeriani Peter Olaynka, i cili shënoi golin e fitores në favor të korçarëve, pas festës,...

Petrit Doko bleu Parmën, si Rezart Taçi Bolonja-n ?!

Biznesmeni shqiptar nga Italia Petrit Doko mohon të ketë marrë pronësinë e plotë të ekipit të Seria A italiane në futboll. Doko në një...

EDITORIAL

FORUM

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com