E dielë, Shtator 22, 2019

Gola dhe spektakël, Fiorentina po fiton bindshëm ndaj Romës në Kupë...

Fiorentina dhe Roma po dhurojnë një ndeshje spektakolare në çerekfinalen e Kupës së Italisë. Vjollcët janë duke fituar në shifrat 3-1, teksa jemi në...

ZYRTARE/ Hazard është futbollisti më i ri i Real Madridit

Eden Hazard më në fund është futbollisti më i ri i Real Madridit. Mesfushori belg ka bërë realitet ëndrrën për të veshur fanellën e...

Kastrioti shokon Tiranën në Krujë, Laçi “paqe” me Flamurtarin (VIDEO)

Kastrioti i ka dhënë një goditje të rëndë shpresave të Tiranës për të arritur një vend në zonën europiane, pasi e ka mundur minimalisht...

Presidenti i PSG bën një gjest të madh para ndeshjes ndaj...

Liverpool-PSG është ndeshja kryesore e mbrëmjes së sotme në Ligën e Kampionëve. Ndërkohë në Angli ka mbërritur ekipi francez dhe ajo që është vënë...

FOTO/ Njihuni me stadiumet ku po organizohet Kupa e Konfederatave, të...

Në Rusi ka filluar turneu i Kupës së Konfederatave. Ky turne i futbollit, gjithmonë mbahet një vit para fillimit të Kampionatit Botëror në vendin pritës...

Prej 3 javësh, CR7 nuk “njeh” golin

Cristiano Ronaldo ka lënë të habitur tifozët e Juventusit, të cilët prisnin “perlat” e portugezit që prej ndeshjes së parë me fanellën e re...

Edhe një tjetër futbollist “tradhton” Zvicrën për Shqipërinë

Mbrojtësi shqiptarë, Naser Aliji pritet ta braktisë përfaqësuesen e Zvicrës dhe t’i bashkohet Kombëtares shqiptare. Mbrojtësi shqiptarë, Naser Aliji duket se ka vendosur t’i kthej...

UEFA nis hetimin për ndeshjen Rumani-Shqipëri

Pas ndeshjes mes Rumanisë dhe Shqipërisë, UEFA ka hapur një hetim për akuzën e hedhjeve të sendeve në fushën e lojës. Dy ekipet akuzohen për...

Liverpooli shpartallon Huddersfield dhe ngjitet në krye të Premier League (VIDEO)

Liverpooli fiton dhe dhuron spektakël në sfidën hapëse të javës së 36-të në Premier League ndaj Huddersfield. Ekipi i drejtuar nga Jurgen Klopp ka...

Më e bukura e Krishtlindjeve, Irina Shayk mposht Wanda Narën

Në Ditën e Krishtlindjeve, është koha që futbollistët t’u përkushtohen edhe më shumë familjeve të tyre. Të dashurat apo bashkëshortet e futbollistëve nuk humbin...

EDITORIAL

FORUM

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com