E dielë, Shtator 15, 2019

“Po më ofendon, ku e pe që skuadra u tërhoq”, Starova...

Laçi triumfoi ndaj Partizanit në sfidën e sotme, duke siguruar fitoren e parë në kampionat në këto javë të para të kampionatit. Në prononcimin...

Lerda: Laçi ekip i fortë, kjo ndeshje na bën të reflektojmë

Trajneri i Partizanit, Franco Lerda nuk e ka fshehur zhgënjimin për humbjen ndaj Laçit, ndërkohë që strategu italian theksoi se ka ende shumë vend...

Dy pasime magjike nga krahët, Aubameyang shënon dopietë (VIDEO)

Arsenali e ka mbyllur me një fitore të thjeshtë 0-2 ndaj Watfordit. Pierre Emerick Aubameyang nuk di të ndalet gjatë këtij sezoni, teksa ka...

Përmbysja e çmendur nga 3-1 në 3-4, Palacio zbulon sekretin e...

Bologna arriti sot një fitore spektakolare me përmbysje 3-4 ndaj Brescias. Vendasit po fitonin 3-1 ndaj Bolognas në pjesën e parë në sfidën e...

Bylis dhe Laçi trondisin Kukësin dhe Partizanin me dy fitore spektakolare...

Kategoria Superiore ka dhuruar dy surpriza në dy sfidat e fundit të javës së katërt. Laçi ka arritur që të mundë 1-0 kampionët në...

Botërori i meshkujve/ Spanja në majën e Botës pas 13 vitesh,...

Pas 13 vitesh Spanja fiton sërish kampionatin Botëror të basketbollit për meshkuj duke festuar titullin e saj të dytë Botëror pas atij të vitit...

Berisha “hakmerret” ndaj Strakoshës, Spali befason Lazion (VIDEO)

Spal ka arritur që të marrë një fitore surprizuese në javën e 3-të ndaj Lazio në shifrat 2-1. Etrit Berisha ka fituar duelin ndaj...

Bylis barazon ndaj Kukësit, shënon portieri Hidi (VIDEO)

Bylis ka arritur që të barazojë që në pjesën e parë ndaj Kukësit. Skuadra ballshiote ka fituar një penallti në minutën e 31-të, e...

Video/ Gol nga këndi dhe shqiponjë, Zguro mrekullon Amerikën

Besojeni apo jo. Një futbollist shqiptar ka arritur të realizojë një gol sa të bukur aq edhe të radhë. Bëhet fjalë për ish-mbrojtësin e...

Kukësi në avantazh ndaj Bylis, super gol i Limajt (VIDEO)

Kukësi a kaluar në avantazh ndaj Bylisit në transfertë. Në minutën e 16-të, Vesel Limaj merr përsipër ekzekutimin e një goditje dënimi në hyrje...

EDITORIAL

FORUM

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com