E dielë, Qershor 16, 2019

VIDEO/ Defoe shpërthen në lot kur e pyesin për vogëlushin që...

Sulmuesi anglez, Jermain Defoe nuk ka mundur t’i përmbahet lotëve, kur është pyetur për vogëlushin, Bradley Lowery, që vuan nga kanceri Jermain Defoe është larguar...

‘Verratti pranon të transferohet tek Barça’, -Deklarata e presidentit që çmend...

Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu thotë se Marco Verratti e “dashuron transferimin te katalanasit”, por pranon se Paris saint-Germain nuk dëshiron të shesë...

Flamurtari dy ‘goditje’, transferon sulmuesin dhe mesfushorin e njohur

Flamurtari nuk njeh limite në merkato pasi ga bërë edhe dy “goditje” të tjera në merkato. Vlonjatët kanë marrë nga Besëlidhja dy futbollistët guineanë...

Zyrtare: Ylli i Manchester City shok skuadre me Cikalleshin

Gael Clichy ka vendosur që pas aventurës në Premier League me Manchester City karrierën e tij ta nisi në një klub tjetër dhe ka...

FOTO/ Zyrtare, ylli i Milanit kalon në Turqi

Juraj Kuçka është trasferuar zyrtarisht në Turqi tek Trabzonspor pas disa vitesh të kaluara në Serie A. Pas ardhjes së lojtarëve të rinj tek...

Ibrahimovic dhe Raiola ndodhen në Torino, sulmuesi rikthehet në Serie A...

Zlatan Ibrahimovic dhe agjenti i tij, Mino Raiola ndodhen në Torino. Lajmin e raporton “Premium Sport”, duke sjellë entuziazëm në radhët e tifozëve të Juventusit...

FOTO / Milan siguron blerjen e shtatë

Drejtuesit e Milanit vazhdojnë të jenë aktiv në merkato, sepse tashmë kanë siguruar edhe lojtarin e shtatë. Bëhet fjalë për mbrojtësin e djathtë të Atalantas,...

Ronaldo dorë për dore në Ibiza me të dashurën shtatzënë

Cristiano Ronaldo është bërë baba për herë të dytë. Ai së bashku me familjen e tij kanë nisur pushimet në plazhet spanjolle të Ibizas...

Rei Manaj drejt Gjermanisë, ja cila skuadër po e kërkon

Rei Manaj do të vazhdojë karrierën e tij larg Interit, pasi nuk ka bindur drejtuesit zikaltër për t’i dhënë një mundësi. Trajneri Luciano Spalletti...

Starova: Barazimi do të ishte më i drejtë, por Botev e...

Suljeman Starova ka pranuar pas ndeshjes se skuadra e Botev Plovdiv e meritonte më shumë kualifikimin se sa Partizani. Sipas tij, kishte faktorë të...

EDITORIAL

FORUM