E hënë, Nentor 11, 2019

Rroftë sporti…

EDITORIAL

Presidenti Meta kthen ligjin që grabit PRONAT

-Me ligjin që ka miratuar qeveria dhe parlamenti e ashtuquajtura “Korporata e Investimëve” nuk është gjë tjetër...

FORUM

Loja e pisët e PS për të kapur kushtetuesen

Dy ditë më parë në publik shpërtheu një konflikt mes presidentit Meta dhe kreut të Këshillit të...

Mini Shengeni Ballkanik i pambështetur në Rajon, i kundërshtuar nga Kosova

Prof. Lisen BASHKURTI Përpjekja për Schengen Ballkanik, e nisur pak ditë më parë nga Serbia, Maqedonia e Veriut...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com