E mërkurë, Nentor 20, 2019

Hasi lihet në baltë nga tifozët e Olimpiacosit, pas barazimit kërkojnë...

Ka mjaftuar një javë që situata e Besnik Hasit te Olimpiakosi të ndryshojë në mënyrë drastike, aq sa trajneri shqiptar të shihet tanimë si...

E dhimbshme/ Ylli i Irakut humbet të ëmën, e zëvendësojnë dhe...

Ylli i Irakut, Bashar Reshan zhvilloi një ndeshje fantastike në miqësoren ndaj Argjentinës. 21-vjeçari shkëlqeu në atë ndeshje duke dhuruar spektakël dhe duke rënë...

Laçi nuk ndalet, parakalon Partizanin, kapitullon Flamurtari në Vlorë

Laçi, skuadra e drejtuar me sukses nga trajneri Armando Cungut regjistroi fitoren e gjashtë radhazi në Kategorinë Superiore duke mposhtur 2-0 në transfertë Flamurtarin,...

Mediat italiane japin sinjalin për trajnerin e ri të Kombëtares, Panuçi...

Vazhdon “telenovela” e trajneri që do të zëvendësojë Xhani De Biazin në stolin kuqezi. Sipas asaj që raporton “Tuttomercatoweb” së fundmi, Kristian Panuçi duket...

Xhaka përfundon në polici, fyeu punonjësen e aeroportit “k… e bardhë”

Granit Xhaka gjithomnë e më shumë po bëhet protagonist në mediat angleze dhe jo për mirë. Ndeshjen e fundit të Arsenal, mesfushori u ndëshkua...

Griezmann: Kupa e Botës vlen më shumë se “Topi i Artë”

Antoine Griezmann ka mbetur i zhgënjyer nga fakti se nuk fitoi “Topin e Artë” pas një super sezoni me Ateticon dhe fitimit të Kupës...

Parkoi keq “bishën” e tij në Shkodër, policia gjobit Hysajn

Futbollisti mbrojtes Elseid Hysaj është rikthyer në Shqipëri për t’u aktivizuar në miqësoren kundër Norvegjisë e cila do të luhet ditën e hënë në...

Ja golat e Totenham që mposhti Real Madrid

Tottenham ka shkatërruar Real Madrid me rezultatin 3-1 në Grupi H të Ligës së Kampionëve. Dy gola për britanikët i shënoi Dele Alli dhe...

Lindelof shënon në portën e tij, Milani kalon në avantazh (VIDEO)

Manchester United vazhdon të vuajë në repartin e prapavijës edhe në përgatitjet para sezonit të ri. Djajtë e Kuq kanë pësuar golin e dytë...

Lojtari i thotë “PO”, ja çmimi që duhet të paguajë Barça...

Barcelona pritet të mbyllë që në janar transferimin e mesfushorit të Paris Saint Germainit, Adrien Rabiot. Tashmë PSG-ja kërkon 15 milionë euro që ta lejojë...

EDITORIAL

FORUM