E shtunë, Gusht 17, 2019

Modric merr karton të kuq, Kroos shënon menjëherë një super gol...

Luka Modric i ka bërë një nisje shumë të keqe sezonit të ri në La Liga. Mesfushori kroati është ndëshkuar me karton të kuq...

Liverpooli fiton edhe ndaj Southampton, shkëlqen Mane (VIDEO)

Liverpooli vijon me fitore ecurinë në Premier League, teksa në ndeshjen e dytë ka arritur që të triumfojë 2-1 në transfertën ndaj Southampton. Skuadra...

Bale dhuron spektakël, Benzema gjen rrjetën e parë sezonale te Reali...

Disa ditë më parë Real Madrid nuk po arrinte që ta shiste Gareth Bale, por sot Zidane e hodhi në fushë nga minuta e...

Dortmund e nis frikshëm Bundesligën, shkatërron Augsburgun me 5 gola (VIDEO)

Borussia Dortmund e ka nisur me një fitore shumë të thjeshtë 5-1 ndaj Augsburgut sezonin e ri në Bundesligë, që e sheh si pretendenten...

Moggi: Icardi bën mirë të ndahet nga Wanda, nëse shkon te...

Ish-drejtori sportiv i Juventusit, Luciano Moggi ka dhënë një intervistë së fundmi për “tuttomercatoweb”, duke komentuar tratativat në merkato të Juventusit dhe Interit.   “Dybala nuk...

Kukësi firmos me mbrojtësin e kombëtares së Nigerisë

Kukësi vijon lëvizjet e shumta në merkaton e verës. Skuadra verilindore ka afruar së fundmi edhe Erhun Obanor. Qendërmbrojtësi ka nënshkruar kontratë një-vjeçare,  me...

Zidane i beson Bale në ndeshjen e parë në sezonin e...

Pas humbjes së Barcelonës ditën e djeshme, tashmë do të jetë radha e Realit për të zbritur në fushë për duelin e parë. Skuadra...

Start i çmendur në ndeshjen e Dortmundit, 2 gola në 3...

Borussia Dortmund nuk e ka nisur aspak mirë sezonin e ri në Bundesligë, teksa është gjendur në disavantazh vetëm pas 29 sekondash në sfidën...

Ceballos dhe Aubameyang dhurojnë spektakël, Arsenali mund Burnley-n (VIDEO)

Arsenali e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme sezonin e ri në Premier League. “Topçinjtë” e Londrës kanë arritur një fitore...

Konfirmohet dëmtimi i Suarez, ja sa gjatë pritet të mungojë

Barcelona e nisi La Liga-n me një humbje minimale 0-1 ndaj Athletic Bilbao. Por përveç humbjes se ndeshjes, katalanasit humbën edhe Luis Suarez, sulmuesin...

EDITORIAL

FORUM

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com