E enjte, Qershor 20, 2019

Historia e gazetës “KOHA JONË”

EDITORIAL

86 për qind e shqiptarëve kërkojnë të arrestohen politikanët e përgjuar

Shqiptarët kërkojnë arrestime pas publikimit të audio-përgjimeve të reja nga gazeta Bild. Këtë të mërkurë në emisionin...

FORUM

Padia për mbylljen e “Agon Channel” nga Rama, Shqipëria do paguajë 125 milionë dollarë

Nga Caroline Simson Një gjykatë ndërkombëtare ka urdhëruar Shqipërinë që t’i paguajë një biznesmeni italian dhe bashkë-paditësve të...

Negociatat, kjo mollë e ndalume

Nga Shezai Rrokaj - Është e disata herë që negociatat nuk po çelen. Dy herët e fundit KE-ja...