E premte, Shtator 20, 2019

Psikologu: Rrjetet sociale, këto moçale ku jo gjithçka duhet besuar!

Ç’po ndodh me njerin pas takimit me rrjetet sociale? Ç’po ndodh me botën e tij, ndjesitë, perceptimet, psiqikën? Është padyshim mrekullia e komunikimit, por...

Presidenti Nishani flet për Deutsche Welle: Nga anëtarësimi i Shqipërisë përfiton...

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani gjatë vizitës në Berlin dha një intervistë ekskluzive për “Deutsche Welle-n” në të cilën foli për anëtarësimin e Shqipërisë...

Kadiu: Taksat e reja, “shkelmi” i fundit që qeveria do t’i...

Flet deputetja e Partisë Demokratike, Fatbardha Kadiu: Asnjë institucion serioz ndërkombëtar nuk flet pozitivisht për ekonominë shqiptare Për pedagogen dhe deputeten e PD, Fatbardha Kadiu...

Marko Bello: Shqiptarët kërkojnë një projekt të ri politik

Flet për "Koha Jonë", ish-deputeti i PS-së, Marko Bello: "Ka shumë shqiptarë të zhgënjyer që mbështesin idenë e z.Blushi, për një grupim të ri...

Sabri Laçi: Koha për formimin e mësuesve cilësor

Intervistë me Prof. dr. Sabri Laçi, Dekan i Fakultetit të Historisë dhe Filologjisë në Universitetin e Tiranës Intervistoi: Fran Gjoka   Sot në botë ndodh njëprocesi gjerëi...

Gjiknuri: Gazsjellësi TAP nuk është kusht për BE por është i...

Ministri i Infrastrukturës dhe energjisë, Damian Gjiknuri ka folur për rëndinë e projektit TAP. Gjatë një interviste të dhënë për gazetarët italiane, Gjiknuri ka...

Ndregjoni: Reforma nuk bëhet me hetues të periudhës komuniste

Flet për "Koha Jonë", Besim Ndregjoni, Presidenti i Unionit të ish të Burgosurve dhe Përndjekurve Politikë të Shqipërisë Ndregjoni: Reforma nuk bëhet me hetues të...

Islami: Protesta qytetare, trazira dhe destabilitet nëse manipulohen zgjedhjet

Në një intervistë për "Koha Jonë", deputeti i PD-së, Kastriot Islami: Rama nuk do jetë Kryeministër në 2017-ën Intervistoi: Redjon Shtylla Ligji i dekriminalizimit po jep...

Armand Shkullaku: Digjini ato mandate të deputetit!

Analisti i njohur, Armand Shkullaku në një intervistë për gazetarën Mapo i ka bërë thirrje opozitës që pas protestës aksioni tjetër i duhur do...

Meta: Nuk kanë lindur ata burra që mund të më shantazhojnë

Intervista e Kryetarit të Kuvendit, Ilir Meta dhënë për emisionin “Fakt” në SYRI.net me gazetarin Çim Peka Intervistoi: Çim Peka Z. Meta, po e filloj...

EDITORIAL

FORUM

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com