Rrëfimi i Bushatit: Ftesa në inaugurimin e Trump dhe marrëdhënia me...

Deputeti socialist, Ervin Bushati flet për "Koha Jonë":Nuk ka kohë për eksperimente me votimin elektronik Intervistoi: Redjon Shtylla Inaugurimi i Presidentit të SHBA-ve, Donald Trump,...

“Himara”, Goro: Greqia të mos ndërhyjë, zgjidhje ligji shqiptar

Kryebashkiaku i Himarës, Gjergji Goro, i kërkon Greqisë të mos ndërhyjë në çështjen e prishjes së banesave në Himarë, pasi sipas tij zgjidhje për...

EKSKLUZIVE/Fleckenstein: Drejtësi e pavarur arrihet kur të eliminohen lidhjet e partive...

Intervistë për "Koha Jonë", e raportuesit për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Knut Fleckenstein. “Drejtësi e pavarur arrihet kur të eliminohen lidhjet e partive politike me...

Ndregjoni: Reforma nuk bëhet me hetues të periudhës komuniste

Flet për "Koha Jonë", Besim Ndregjoni, Presidenti i Unionit të ish të Burgosurve dhe Përndjekurve Politikë të Shqipërisë Ndregjoni: Reforma nuk bëhet me hetues të...

LSI, Braimllari: Rama ‘peshku’ i madh, policia informon krimin

Deputeti i LSI, Endrit Braimllari i ftuar në studion e Report Tv për të komentuar aktualitetin politik akuzon qeverinë dhe kryeministrin Rama si të...

Edmond Panariti: LSI jo pjesë e një Parlamenti të shndërruar në...

Intervista e ish-deputetit të LSI-së, Edmond Panariti për Report Tv Kemi një shkresë të Lëvizjes Socialiste për Integrim, e cila është bërë publike pak minuta...

Gjosha: Demokracia në Shqipëri nuk po funksionon. Rama po qeveris si...

Intervista e deputetes së LSI-së, Klajda Gjosha për emisionin Aktualitet në Shijak TV Çfarë  ka ndodhur në të vërtet me negociatat?  Unë mendoj që jemi në një...

Robelli skanon idenë serbe të mbështetur nga Thaçi e Rama për...

Analisti Enver Robelli, në një intervistë të gjatë për Ora Neës, ka bërë një skaner të plotë të temës më të debatuar të kohëve...

Manjani: Rama ka vite që sheh ëndrra me shkrirjen e LSI,...

LSI këtu ku është nuk erdhi as me ndihmën e imperializimit amerikan dhe as social-imperializimit sovjetik Ish-Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, thotë se ligji që...

Rrokaj: Udhëheqja s’e ka kuptuar që investimi më fitimprurës është ai...

Deputeti i LSI-së për emisionin 7pa5 në Vizion Plus: Rrogat e mësuesve duhen dyfishuar Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Shezai Rrokaj i cili vjen nga...

EDITORIAL

FORUM

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com