Deputeti i LSI-së, Rrokaj: Beteja jonë, jo vetëm largimi i Xhafajt

Deputeti i LSI-së, Shezai Rrokaj, në një intervistë për ''Channel One'', është shprehur se opozita nuk proteston vetëm për ministrin e Brendshëm, Fatmir Xhafaj....

Negociatat me Greqinë, Bushati: Jemi një skuadër me Presidentin Meta në...

Pas dy letrave nga Ministria e Jashtme për Presidencën dhe pas po aq kërkesave shtesë për informacion nga ky institucion, ministri i Jashtëm Ditmir...

Elisa Spiropali: Është vajzë! Duam ta përkundim në djep

 Ndonëse në pritje të një fëmije, që ajo zbulon se është vajzë, karakteri i Elisa Spiropalit nuk është “zbutur” aspak. Nuk e fsheh se...

Mimoza Hafizi: Mbetjet, kam mbetur e skandalizuar me ligjin e ri

Deputetja Mimoza Hafizi e ftuar në emisionin “5 pyetje nga Babaramo” ka mbajtur qëndrimin e saj për çështjet aktuale politike duke u ndalur tek...

Dom Gjergj Meta: Shqipëria vuan nga zhurma e politikës dhe kakofonia

Dom Gjergj Meta, arqipeshkvi i Mirditës në një intervistë për Ora News ka deklaruar se Shqipëria vuan nga zhurma e politikës dhe kakofonia që...

Rama: Të bashkojmë forcat kundër Putinit!

  Kryeministri Edi rama i cili ndodhet në Shtetet e Bashkuara këto ditë ka qenë shumë aktiv mediatikisht. Pas intervistës së djeshme për Zërin e Amerikës,...

Anjeza Shahini: Dashuria nisi me humor. Paul më ftoi për një...

  Është pak a shumë si kur takon një mikeshë që ke vite pa e parë, e cila është martuar së fundmi. Do të dish...

Agron Llakaj, në një rrëfim ndryshe për veten dhe Memaliajn

“Mund të largohesh nga vendlindja, por asnjë herë vendlindja nuk largohet nga ty”. Kjo shprehje duket se është shkruar enkas për një artist si...

Shezai Rrokaj: Me PD Tirana mbeti në vendnumëro

Profesori i njohur Shezai Rrokaj është kandidat i LSI për anëtar i Këshillit Bashkiak. Në një intervistë për “Koha Jonë”, Rrokaj flet për zhvillimin...

Bamir Topi: Urdhëruesit vrasjeve të 21 janarit janë protagonistë të reformës

Kreu i Frymës së Re Demokratike dhe ish-Presidenti Bamir Topi: Për reformën nuk po punohet për konsensus, por për pazare Intervistoi : Qamil Xhani Për...

EDITORIAL

FORUM

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com