E enjte, Shtator 19, 2019

Adriatik Llalla: Nuk e dimë ku kanë përfunduar paratë e vjedhura...

Shqipëria është një vend ku lufta kundër krimit të organizuar dhe korrupsionit, ndonëse është shpallur si përparësi nga qeveri të ndryshme, ende nuk ka...

Fevziu: Kam kohë për të gjitha pasionet e mia!

 Blendi Fevziu tashmë është një ikonë e gazetarisë shqiptare dhe një fyrmëzim për të rinjtë që duan të merren me gazetari dhe publicistikë. Ka intervistuar...

Mesila Doda: S’e kemi opozitën gjëkundi. Konferencat nuk zëvendësojnë grupin parlamentar

Mesila Doda thekson se zërat kritikë ndaj bojkotit të opozitës në mbledhjen e grupit parlamentar të PD-së janë të shumtë. Sipas saj, opozita aktualisht...

Saimir Pirgu: Fati në karrierë vjen një herë, herën e dytë...

Talenti pa diskutim e sidomos puna dhe kërkimi yt si artist për të bërë gjithmonë më të mirën, pa u vetëkënaqur për arritjet e...

Gjovalin Shkurtaj: Askush s’do t’a gëlltiste poshtërimin dhe racizmin serb

“Unë mendoj se përgjatë gjithë 40 minutave të para, ndeshja ishte jashtë çdo parametrash njerëzorë për t’u luajtur. Dhe prapëseparapë, ata djem azganë, gjetën...

Floriana Garo: Jeta është treguar bujare me mua

Padyshim moderatorja e njohur Floriana Garo është një nga vajzat më simpatike dhe të dashura të ekranit tonë. E ëmbël dhe me një buzëqeshje...

Arben Ahmetaj: Shqipëria ka paraqitur projekte konkrete në Beograd

Interviste me Arben Ahmetaj , minister i Zhvillimit Ekonomik te Shqiperise DW: Cilat janë pritjet e delegacionit shqiptar nga këto takime? Arben Ahmetaj: Konferenca rajonale e...

Murphy: Simbolika e takimit Rama-Vuçiç, e rëndësishme

    Zëri i Amerikës:  Senator Murphy, së pari ju falenderoj për mundësinë  kësaj interviste për Zërin e Amerikës. Do të doja ta nisja me një...

Fischer: Nuk u çliruat as me 28 e as 29 Nëntor,...

Historiani amerikan ne “Indiana University” i cili do të rishkruajë për periudhën e Luftës së Dytë Botërore thotë se shqiptarët duhet të jenë krenarë...

Bamir Topi: Platini, lojë të shëmtuar për interesat e Serbisë

në një reagim pas vendimeve të UEFA-s, për “Koha Jonë”, teksa shprehte qartë zhgënjimi i tij, ashtu sikurse “shpërthyen” në rrjetet sociale të zemëruar...

EDITORIAL

FORUM

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com