E mërkurë, Nentor 20, 2019

Kastriot Islami: Edi Rama po tenton arratisjen në një shtet të...

Prof. Dr. Kastriot Islami, ish-kryetari i Parlamentit, në intervistën për gazetën “Telegraf”, pohon se kryeministri Rama ka vënë nën kontroll gjithçka, zgjedhjet, prandaj nuk...

Spartak Ngjela: Majko, kryeministër në vjeshtë. Eshtë proamerikan

Avokati i njohur, Spartak Ngjela, i pyetur nga "KOHA JONE" në lidhje me ngjarjet e mbrëmshme në Kuvendin e Shqipërisë dhe sidomos me largimin...

Denoncimi i oficerit Nuhu, Këlliçi: Opozita të mos shkelë më në...

Kreu i të rinjve të PD apel Bashës të radikalizojë qëndrimin pas denoncimeve ndaj Taulant Ballës dhe Rrahman Rahjes Intervistoi: Jonida Halili Kryetari i Forumit Rinor...

Dhunë? Boçi “zbulon” skenarin për protestën në Elbasan: Militantët e PS…

Intervistoi: Redjon Shtylla Opozita e bashkuar më 16 shkurt do të dalë në protestë të madhe. PD-ja nga ana e saj na nisur protestat lokale....

“Shteti ka rënë, parlamenti nuk është më legjitim”

Intervistë për "Koha Jonë", konstitucionalisti Sokol Hazizaj: Presidenti duhet të kishte mbledhur Këshillin e Sigurimit Kombëtar Intervistoi: Redjon Shtylla Për djegien e mandateve të opozitës dhe...

INTERVISTA/ Useini: S’mund të duroja më te Flamurtari, në Shqipëri më...

Futbolli është padyshim sporti më u bukur në botë dhe të jetë pjesë e tij sigurisht që kërkon shumë sakrifica dhe një rrugëtim i...

Gazetari Artan Hoxha: Mos i banalizoni vrasjet në Bllok me “ngacmim...

Disa orë pas ngjarjes së vrasjes së  ndodhur mbrëmë në ish-Bllok, gazetari  Artan Hoxha zbardh detaje të reja nga ngjarja e një nate më parë ku...

Çim Peka, gazetari që sfidoi portalet dhe po drithëron televizionet tradicionale

SYRI TV është televizioni më i ri që pritet të nis në muajin janar. Drejtori i Syri.net,  Çim Peka, në një intervistë për “Koha...

Meçorapaj: Rama i rrethuar nga ndërkombëtarët, marrëveshja e 18 majit ka...

Deputetja e PD-së për "Koha Jonë", Nada Meçorapaj: Qeveria tranzitore është një kabinet multipartiak që përgatit zgjedhje të besueshme dhe harton një paketë pro...

Ja çfarë thotë sot stërnipi i Duçes për Shqipërinë

Ka ndezur mjaft debate politike, mediatike e publike kandidatura në zgjedhjet evropiane të majit 2019 të stërnipit të ish diktatorit të Italisë Fashiste Benito...

EDITORIAL

FORUM