Homazh për Sokol Olldashin

Retorika konstruktive dhe identiteti

E dhimbshme, Isë!

Për Kozetën

Kandili i kritikës, a shuhet?

Fitorja e ndryshimit në Rumani

EDITORIAL

Shpërthen Ngjela: Rama, jep dorëheqjen! Je një injorant politik!

Avokati Spartak Ngjela ka reaguar ashpër ndaj kreut të qeverisë dhe mikut të tij, Edi Rama. Në...

FORUM

Vasili: Bunkeri logjik i Bollinos dhe beteja qesharake ndaj presidentit!

Nga Petrit Vasili* Pa asnje medyshje dhe me shume dashamiresi mund te pranohet se Bollino ja ka dale...

Nobeli një ithtari të Millosheviçit, njollë për Akademinë suedeze

Nga Mustafa Nano - Ngjarja e ditës për shqiptarët, por jo vetëm për shqiptarët ka qenë çmimi Nobel...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com