E enjte, Qershor 20, 2019

EDITORIAL

86 për qind e shqiptarëve kërkojnë të arrestohen politikanët e përgjuar

Shqiptarët kërkojnë arrestime pas publikimit të audio-përgjimeve të reja nga gazeta Bild. Këtë të mërkurë në emisionin...

FORUM

Raporti i DASH fakton se vendi nuk po qeveriset

Nga Eriol Braimllari - Në raportin për 2019 publikuar sot, Departamenti Amerikan i Shtetit thotë se gratë...

Padia për mbylljen e “Agon Channel” nga Rama, Shqipëria do paguajë 125 milionë dollarë

Nga Caroline Simson Një gjykatë ndërkombëtare ka urdhëruar Shqipërinë që t’i paguajë një biznesmeni italian dhe bashkë-paditësve të...