Përdhunimi në pyllin e Semanit, për hakmarrje

Lajmi është bërë i ditur për gazetën nga burime konfidenciale të policisë, të cilat shprehen se nga verifikimi i së kaluarës së 28-vjeçarit të...

Italiani i vrarë në lokal nate, biznes me ish-ministrin peruan që...

Kompania me seli në Fier synon prodhim energjie termike dhe elektrike nga procesi i përpunimit të mbeturinave dhe substancave të tjera nëpërmjet ngritjes së...

Dita e Hashures, Bektashinjtë festojnë martirizimin e Imam Husejnit

Një ditë më parë Kryegjyshi Botëror, baba Edmond Brahimaj uroi mbarë besimtarët, duke u bërë thirrje për më shumë dashuri mes njëri-tjetrit, si dhe...

Ngjarja tragjike në lokal nate ne Tirane, në ora 04.00

1-Edison Jaho, 38 vjeç lindur ne Berat dhe banues ne Tirane 2. Enea Xhaj , vjeç 38, lindur në Berat dhe banues në Tiranë. 3. Arber...

Anëtarët e rinj të Këshillit Drejtues të RTSH, s’kualifikohen 4 kandidatë

Të skualifikuarit në mbledhjen e sotme të komisionit nga lista prej 57 kandidatësh për Këshillin Drejtues të RTSH-së janë Ilir Nikolla, Anilda Sefgjini, Shefqet...

Flet dëshmitari: Dëgjova tre të shtëna në lokal, autorët tentuan të...

Një nga dëshmitarët e ngjarjes së rëndë në kryeqytet, në një intervistë për Ora News tregon se vrasja është shënuar rreth orës 04:20 të...

Klubet e natës, biznesi pa kontroll që prodhon krime dhe zhurmë...

Asnje prej tyre nuk fliste, por gazetarët e Top Channel arritën të intervistojnë një prej fqinjeve qe tregon se banoret shpesh jane ankuar per...

Julian Sinanaj: Se vrava biznesmenin M.L, pasi dyshova për kurth

Julian Sinanaj, i cili akuzohet si vrasës me pagesë, e la në mes punën e nisur, jo se nuk ia dilte dot mbanë për...

KLSH padit 7 zyrtarë të AKBN-së , lejuan shfrytëzimin makabër të...

Nnga kontrolli i KLSH-së për vitin 2013 tek ky institucion ka rezultuar ndër të tjera një fakt: Subjektet e pajisura me leje për shfrytëzim...

Banorët e pallatit: Nuk na zinte gjumi nga frika

Ata thonë se pas krimit, nuk i zinte gjumi. “Na rënqethet mishi kur e kujtojmë. Pas krimit nuk na zinte gjumi. Lokalet poshtë pallateve duhen...

EDITORIAL

FORUM

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com