E dielë, Dhjetor 8, 2019

E.B.:Gjyqtari ma ka lypur dhe mua !

Fotot më poshtë janë të një vajze e cila ka denoncuar online se gjyqtari i Beratit Shyqyri Çobo i ka kërkuar edhe asaj favore...

Asgjësohen 5373 rrënjë bimë narkotike canabis sativa

Dje, në vijim të kontrolleve të zhvilluara nga efektivat e Komisariatit të Policisë Skrapar, për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike si dhe mbi...

Ishte në pritje të dënimit, shqiptari tenton vetëvrasje në burg në...

Gjatë pritjes për të marrë dënimin nga gjykata italiane një 30-vjeçar shqiptar, ka tentuar të kryejë vetëvrasje, duke prerë damarët. Ngjarja ka ndodhur në...

Arrestohen skafistët e gomones me 165 kg kanabis

Policia italiane informon se autoritetet shqiptare në bashkëpunim me Policinë Financiare Italiane me bazë detare në Shqipëri kanë arrestuar në brigjet shqiptare 2 skafistët me origjinë...

“Shukriu” i Beratit, dëshmon një grua tjetër: Ai ma ‘luajti’ dhe...

Një ditë pas pezullit të gjyqtarit të Beratit, Shyqyri Çobo për ngacmim seksual kanë dalë të tjera dëshmi. Një tjetër grua që ka qenë në...

Veliaj: Investimet e Bashkisë në rrugë po u rrisin vlerën pronave

Rruga “5 Maji”, e cila lidh zonën e Medresesë me tregun industrial, është rikonstruktuar plotësisht me trotuare të reja, ndriçim dhe sinjalistikën e nevojshme....

Blendi Klosi flet për disa vendime të rëndësishme të Qeverisë

Jam më shumë se i kënaqur që qeveria shqiptare miratoi propozimin e Ministrisë së Mirëqënies Sociale dhe Rinisë,  për zgjidhjen e një  prej problematikave...

Haxhinasto takon “kryeministren” e Europës, kancelaren Merkel

Gjatë vizitës se tij në Berlin, Ministri i Transporteve dhe Infrastrukturës, Edmond Haxhinasto, mori pjesë në takimin e “Shoqatës së Sipërmarrësve Gjermanë”, ku pjesmarrës...

Egjiptiani na drogoi. Nuk e di ku është kapiteni

Pengmarrësi i anijes “Celepia 2” Adel Salam u arrestua. Anija u gjet nga marina egjiptiane në portin e Aleksandrisë në Egjipt. Brenda saj ishte...

Gjyqtari donte dashnore ish-divorcuaren në kembim të vendimit gjyqësor?

Gjyqtari i Beratit Shyqyri Çobo u pezullua dje nga detyra për shpërdorim detyre. Ai i kërkoi favore seksuale një 32-vjeçareje në proces divorci me...

EDITORIAL

FORUM