E mërkurë, Gusht 21, 2019

Karburantet, Konfindustria kundër shtyrjes së kontrolleve

Industrialistët janë shprehur kundër shtyrjes për në shtator të kontrollit të cilësisë së karburante në qarkullim, kjo bazuar në deklaratat që kanë bërë së...

Grabitja në Rinas. Publikohet videoja, ja ku ndodhej njëri prej të...

Ragip Hajdini, është një nga personat e arrestuar për grabitjen e ndodhur disa muaj më patë në aeroportin e Rinasit. Hajdini u arrestua mbi bazën...

Policia publikon videon, aksion i madh me 1600 forca në terren

Policia e shtetit ka publikuar bilancin e një aksioni antikanabis në të gjithë vendin. Janë angazhuar 1600 policë dhe kanë korrur gjithësej në Malësinë e...

Aksion pastrimi në Sarandë, Klosi: Të ndërgjegjësohet komuniteti

Ditën e sotme ministri i Turizmit, Blendi Klosi ka qenë i pranishëm në aksionin e nismës së Smile Albania për të pastruar zonën nga...

Tirana pret ekuipazhin e anijes katariane, Veliaj: Aktivitete për promovimin e...

Për tre ditë radhazi, 25, 26 dhe 27 gusht, Tirana do të kthehet në një arenë sportive, duke mirëpritur një ndër eventet më të...

Dorëzohet në KQZ tërheqja e Valdrin Pjetrit

Dorëzohet në KQZ tërheqja e Valdrin Pjetrit. Ai doli fitues në votimet një partiake të PS më 30 qershor por PD-ja publikoi dokumente që...

Tirana përgatitet për të pritur shirat e vjeshtës. Nis investimi në...

Përveç investimeve për përmirësimin e rrjetit të ujit të pijshëm, ndërmarrja e Ujësjellës Kanalizimeve Tiranë, vijon intensivisht punën për sistemin e kanalizimeve, për t’u...

Sherr në PS-në e Shkodrës: Nuk jemi dele ne! Nuk na...

Senida Mesi në mbledhje është prezantuar si e deleguar e kryeministrit Edi Rama dhe sekretarit të Përgjithshëm, Taulant Balla. Kështu, ish-zvkryeministrja është shprehur se me...

Shëngjini, plazhi i Kosovës

Pa frikë mund të thuhet se Shëngjini është plazhi i pushuesve të ardhur nga Kosova. Kushtet në këtë zonë kanë ardhur gjithmonë dhe duke...

Presidenti Trump nuk heq dorë nga blerja e Groenland

Presidenti i SHBA-ve Donald Trump duket se nuk deq dorë nga ideja për të blerë ishullin, Greenland nga Danimarka. Pak orë më parë kreu i...

EDITORIAL

FORUM

Qeveri mblidh b*thën…

Paradoksi i populizmit

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com