E hënë, Qershor 24, 2019

EDITORIAL

Dashamir Shehi: Të dielën do përplasemi cep më cep të Shqipërisë me Ramën

Vendimi i marre sot nga Kolegji Zgjedhor kundër dekretit të Presidentit Ilir Meta, nuk ndryshon asgjë në...

FORUM

“Kolegji tregoi sot se Reforma në Drejtësi është mashtrim. Rama do të ketë fundin e një diktatori”

Për analistin Fatos Lubonja, vendimi i sotëm i Kolegjit Zgjedhor tregoi edhe njëherë kapjen që Rama i...

Enver djali dhe Ed evlati, shqiptarët më bukur nuk ia fusnin dot vetes

Nga Ilir Levonja Ku ta kapësh e ku ta zësh Në vendin tim e në vendi tënd E shpojnë lakrën...