E hënë, Qershor 24, 2019
Ballina Autorët Postime nga nilda

nilda

15072 POSTIME 0 KOMENTET

EDITORIAL

Fushata e PS në kisha është e dënueshme. Reagon ashpër Kisha Ortodokse

Fushata e PS për zgjedhjet e 30 qershorit jo vetëm nuk është e ligjshme dhe kushtetuese. por...

FORUM

“Kolegji tregoi sot se Reforma në Drejtësi është mashtrim. Rama do të ketë fundin e një diktatori”

Për analistin Fatos Lubonja, vendimi i sotëm i Kolegjit Zgjedhor tregoi edhe njëherë kapjen që Rama i...

Enver djali dhe Ed evlati, shqiptarët më bukur nuk ia fusnin dot vetes

Nga Ilir Levonja Ku ta kapësh e ku ta zësh Në vendin tim e në vendi tënd E shpojnë lakrën...