E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Autorët Postime nga eri

eri

74817 POSTIME 0 KOMENTET

EDITORIAL

Vetëm ambasadori Borchadt si “person non grata” apo edhe një tjetër?!

Në Shqipëri e kemi bërë të udhës që edhe parashikimin e motit presim ta dëgjojmë nga ambasadorët...

FORUM

Kosova brenda Serbisë – një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!

Nga Luan Rama - Nuk është një lapsus. Nuk është as ndonjë gabim prej pakujdesisë, publikimi në...

Reformë e denjë për gishtin e Boschart

Nga Ylli Manjani - Shihni me vemendje se për çfarë reforme zgjedhore po zihen. Halli më i madh...