E martë, Qershor 25, 2019
Ballina Autorët Postime nga admin

admin

37503 POSTIME 0 KOMENTET

Gazeta “Koha Jone” 22 Tetor

Gazeta”Koha Jone”14 Tetor

Gazeta”Koha Jone” 11 Tetor

Gazeta”Koha Jone” 9 Tetor

Gazeta “Koha Jone” 8 Tetor 2016

Gazeta “Koha Jone” 2 Tetor

EDITORIAL

Ylli Manjani: Mos i hapni rrugë Edi Ramës

Nga Ylli Manjani Të gjithë ata që sot thonë se Edi Rama është i çmendur dhe se nuk...

FORUM

Adi Krasta: 30 qershori, jepini Ramës një ‘Fitore si të Pirros’

Nga Adi Krasta - Në Turqi, presidenti po humb për herë të dytë Bashkinë e Stambollit. Në Shtetet...

“Kolegji tregoi sot se Reforma në Drejtësi është mashtrim. Rama do të ketë fundin e një diktatori”

Për analistin Fatos Lubonja, vendimi i sotëm i Kolegjit Zgjedhor tregoi edhe njëherë kapjen që Rama i...