E martë, Qershor 25, 2019

Ylli Manjani: Mos i hapni rrugë Edi Ramës

Nga Ylli Manjani Të gjithë ata që sot thonë se Edi Rama është i çmendur dhe se nuk kemi se ç'ti
Ylli Manjani: Mos i hapni rrugë Edi Ramës

Basha: Kolegji na tregoi se bojkoti i zgjedhjeve ishte akti i duhur. Më 30 qershor nis fundi i Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në një konferencë urgjente për mediat, deklaroi se vendimi i Kolegjit Zgjedhor për dekretin
Basha: Kolegji na tregoi se bojkoti i zgjedhjeve ishte akti i duhur. Më 30 qershor nis fundi i Ramës

Artistë dhe gazetarë: Duam të dënohemi, me 30 Qershor bllokojmë votimet

Zhvillimi i zgjedhjeve pa opozitën është zhvillimi më negativ për demokracinë e një vendi. Në Shqipëri, një proces i tillë
Artistë dhe gazetarë: Duam të dënohemi, me 30 Qershor bllokojmë votimet

Dashamir Shehi: Të dielën do përplasemi cep më cep të Shqipërisë me Ramën

Vendimi i marre sot nga Kolegji Zgjedhor kundër dekretit të Presidentit Ilir Meta, nuk ndryshon asgjë në qëndrimin e opozitës.
Dashamir Shehi: Të dielën do përplasemi cep më cep të Shqipërisë me Ramën

Vendimi i Kolegjit, reagon Presidenca: Asnjë surprizë nga skeçi i radhës

Tedi Blushi, Zëdhënësi i Presidentit të Republikës ka reaguar për vendimin e marrë nga Kolegji Zgjedhor, i cili njeh procesin
Vendimi i Kolegjit, reagon Presidenca: Asnjë surprizë nga skeçi i radhës

Vendimi i turpshëm i Kolegjit Zgjedhor, çon vendin drejt kaosit

Në mënyrë të paprecedentë, Kolegji Zgjedhor ka vendosur të lërë në fuqi datën 30 qershor të zgjedhjeve vendore, duke dalë
Vendimi i turpshëm i Kolegjit Zgjedhor, çon vendin drejt kaosit

Dekreti në Kolegj, Bylykbashi: Rama ka dalë në pazar për të gjetur një gjykatë që i bindet

Ish-deputeti demokrat, Oerd Bylykbashi, njëherësh dhe ish-bashkëkryetar i Komisionit Parlamentar për Reformën Zgjedhore, komenton atë çfarë po ndodh sot në
Dekreti në Kolegj, Bylykbashi: Rama ka dalë në pazar për të gjetur një gjykatë që i bindet

Gjyqtarët Sinanaj, Hado, Shkreli, Malaj dhe Mustafa kanë në dorë mospërplasjen civile më 30 qershor

Kolegji Zgjedhor mblidhet sot për të vendosur nëse është e vlefshme data 30 qershor për zhvillimin e zgjedhjeve vendore, nisur
Gjyqtarët Sinanaj, Hado, Shkreli, Malaj dhe Mustafa kanë në dorë mospërplasjen civile më 30 qershor

Ish-kryetari i KQZ, Kume: Kolegji Zgjedhor nuk ka tagër ligjor të gjykojë dekretin e Presidentit

Kryeministri Rama ka angazhuar çdo institucion që të rrëzojë dekretin e Presidentit Meta për shfuqizimin e zgjedhjeve më 30 qershor.
Ish-kryetari i KQZ, Kume: Kolegji Zgjedhor nuk ka tagër ligjor të gjykojë dekretin e Presidentit

Kryeministri Rama kërcënon nga Gjirokastra: Le ta provojnë me 30 qershor! Në burg!

Kryeministri Rama ka lëshuar këtë të dielë nga Gjirokastra një kërcënim serioz për të dielën me datë 30 qershor. Ai
Kryeministri Rama kërcënon nga Gjirokastra: Le ta provojnë me 30 qershor! Në burg!

INSTALO APLIKACIONIN E KOHA JONE
POLITIKA

Ylli Manjani: Mos i hapni rrugë Edi Ramës

Nga Ylli Manjani Të gjithë ata që sot thonë se Edi Rama është i çmendur...

AKTUALITET

Vendimi i Kolegjit Zgjedhor, Daci: U duhej vetëm anëtarëve të KQZ-së

Juristi Jordan Daci deklaroi këtë të hënë se vendimi i Kolegjit Zgjedhor për të konfirmuar datën 30 Qershor i ka shërbyer vetëm anëtarëve të...

#Edheune/ Ish-ministri i Jashtëm i bashkohet nismës ‘nuk ka 30 qershor’

Nisma #Edheune kundër zgjedhjeve të 30 qershorit po merr zgjerim në të gjithë vendin. Reagimet kanë ardhur nga fushat e kulturës dhe medias, por tani...

FACEBOOK-MAGAZINA

SPORT

EDITORIAL

Dashamir Shehi: Të dielën do përplasemi cep më cep të Shqipërisë me Ramën

Vendimi i marre sot nga Kolegji Zgjedhor kundër dekretit të Presidentit Ilir Meta, nuk ndryshon asgjë në...

FORUM

Adi Krasta: 30 qershori, jepini Ramës një ‘Fitore si të Pirros’

Nga Adi Krasta - Në Turqi, presidenti po humb për herë të dytë Bashkinë e Stambollit. Në Shtetet...

FACEBOOK-MAGAZINA

BOTA

KOSOVA

SHENDETI

KULTURA

HUMOR

Ndiqni ne Facebook