Kënga e re e shpërndarë ilegalisht në Whatsapp, reagon Capital T

Capital T do të sjellë nesër projektin e ri muzikor, të titulluar “Akull”. Me anë të një njoftimi në Instagram, ai tregon se është shumë i lumtur për këtë këngë, por që kënga në fakt është vjedhur dhe është publikuar në mënyrë ilegale përmes Whatsapp-it. Megjithatë, Capital T u kujdes që të punonte me një klip muzikor dhe ta sillte në formën e duhur për publikun. Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të shohim suksesin që do arrijë Capital T me këtë projekt të ri.