Paul Walker rikthehet në “Fast and Furious 9”

Karakteri i Paul Walker mund të rikthehet në Fast and Furious 9.

Personazhit të tij ju dha një kthim emocional në Furios 7 pasi aktori vdiq në një aksidenti automobilistik në vitin 2013.

Por tani raportohet se Brian O’Connor, karakteri i Walker, do rikthehet në Furios 9, që do dalë vitin e ardhshëm.

Lajmi u dha në fillim të kësaj jave nga Daniel Richtman në një postim në Twitter.

“Ka kaluar mjaft kohë. Ata po sjellin përsëri karakterin e Paul Walker, Brian në FF9,”-shkroi ai.

Por vendimi nuk është pritur mirë nga fansat e tij.

“Është mungesë respekti të rikthesh karakterin e Paul Walker kur ai nuk është këtu,”-tha një prej fansave.

Ndërsa një tjetër shkroi: “Minohet plotësisht fundi i Fast 7 dhe vetë Paul. Mungesë respekti.”

“Është e panevojshme dhe e turpshme,”-reagoi një tjetër fans.