Shikoje pak si po na përgjon Rama…

Takimi i sotëm i Presidentit Ilir Meta me ish-Presidenti Sali Berisha tërhoqi vëmendje në opinionin publik.

Në rrjetet sociale ka jo pak meme dhe foto montazhe që imagjinojnë se cila mund të ketë qenë biseda mes tyre. Në një prej tyre, Berisha dhe Meta shohin nga kryeministria ku ndodhet selia e Edi Ramës.