Ermal Fejzullahu shijon pushimet luksoze në Puerto Rico

Këngëtari i njohur shqiptar Ermal Fejzullahu, është shumë i angazhuar në muzikë dhe pëlqehet nga mijëra fansa.

Pas angazhimeve të shumta kohëve të fundit, ai ka vendosur që këto ditë t’i japë vetes disa ditë të mira pushimi.

Dhe për këtë ai ka zgjedhur një destinacion mjaft të largët.

Ermali ka treguar përmes rrjeteve sociale se po shijon disa ditë të mira pushimi në Puerto Rico.

Moti i ngrohtë që po mbizotëron atje ka bërë që ai të mund të shijojë disa ditë të mira plazhi, në një prej resorteve më luksoze të këtij vendi.

Foto: Ermal Fejzullahu/InstaStory

Ermali përndryshe ka qenë shumë aktiv muajve të verës me disa projekte, gjersa pritet të prezantojë së shpejti për fansat këngën e tij më të re.